Jaaroverzicht
Kies een datum
Kies je filters

Type

Categorie

Niveau

Locatie

Vrijdag 22 juni

Er zijn geen resultaten gevonden die overeenkomen met de gekozen datum en filters. Maak alstublieft een andere selectie.

Besloten training

Krachttraining

11:00 - 12:00

NiveauN.v.t.
LocatieSport - Hal 3A
DocentN.v.t.
Besloten training D.S.R. Proteus-Eretes
Vrij spelen

Badminton

12:00 - 14:00

NiveauAlle niveaus
LocatieSport - Hal 2
DocentN.v.t.
Vrij spelen

Tafeltennis

12:00 - 14:00

NiveauAlle niveaus
LocatieSport - Hal 2
DocentN.v.t.
Vrij spelen

Buikspier-kwartier

13:00 - 13:15

NiveauAlle niveaus
LocatieSport - Fitness
DocentN.v.t.
Groepsles

Spartan workout

17:00 - 18:00

NiveauAlle niveaus
LocatieSport - Op de campus
DocentBart van de Laar
Groepsles

Spartan workout - netwerkeditie: TNO

17:00 - 18:00

NiveauAlle niveaus
LocatieExterne ruimte
DocentBart van de Laar
Groepsles

Spinning

17:30 - 18:30

NiveauAlle niveaus
LocatieSport - Hal 3B
DocentGideon Springer
Groepsles

Body power

17:30 - 18:30

NiveauAlle niveaus
LocatieSport - Hal 6
DocentRoos Jones
Besloten training

Floorwork

17:30 - 19:00

NiveauN.v.t.
LocatieSport - Hal 1
DocentNuno Pereira
Besloten training Blue Falcons
Besloten training

Floorball

17:30 - 19:00

NiveauN.v.t.
LocatieSport - Hal 1
DocentNuno Pereira
Besloten training Blue Falcons
Groepsles

Thaiboksen

17:30 - 19:00

NiveauBeginners
LocatieSport - Hal 4
DocentElya Massij
Groepsles

Synrgy360

18:00 - 19:00

NiveauAlle niveaus
LocatieSport - Fitness
DocentN.v.t.
Besloten training

Voetbal

18:00 - 19:30

NiveauN.v.t.
LocatieSport - Voetbalveld 2
DocentWillem Lok & Cees van den Ende
Besloten training SVVV Taurus
Besloten training

Rugby

18:00 - 19:30

NiveauN.v.t.
LocatieSport - Oefenveld 1
DocentJoop IJsselstein
Besloten training Sanctus Virgilius Rugby Club (S.V.R.C.)
Besloten training

Hockey

18:00 - 21:00

NiveauN.v.t.
LocatieSport - Hockey kunstgrasveld 3
DocentN.v.t.
Besloten training

Hockey

18:00 - 21:00

NiveauN.v.t.
LocatieSport - Hockey kunstgrasveld 2
DocentN.v.t.
Besloten training

Hockey

18:00 - 22:30

NiveauN.v.t.
LocatieSport - Hockey kunstgrasveld 1
DocentN.v.t.
Groepsles

Spinning

18:30 - 19:30

NiveauAlle niveaus
LocatieSport - Hal 3B
DocentGideon Springer
Groepsles

Billen, Benen & Buiktraining (BBB)

18:30 - 19:30

NiveauAlle niveaus
LocatieSport - Hal 6
DocentRoos Jones
Besloten training

Voetbal

19:00 - 20:30

NiveauN.v.t.
LocatieSport - Voetbalveld 1
DocentN.v.t.
Besloten training V.V. Ariston'80
Competitie

Zaalvoetbal

19:00 - 23:00

NiveauN.v.t.
LocatieSport - Hal 1
DocentN.v.t.
Competitie FC Tutor
Competitie

Volleybal

19:00 - 23:30

NiveauN.v.t.
LocatieSport - Hal 2
DocentN.v.t.
Competitie D.S.V.V. Punch
Besloten training

Voetbal

19:30 - 21:00

NiveauN.v.t.
LocatieSport - Voetbalveld 2
DocentN.v.t.
Besloten training SVVV Taurus
Besloten training

Rugby

19:30 - 21:00

NiveauN.v.t.
LocatieSport - Oefenveld 1
DocentSports-card trainer
Besloten training Sanctus Virgilius Rugby Club (S.V.R.C.)
Groepsles

Hatha yoga

19:30 - 21:00

NiveauAlle niveaus
LocatieSport - Hal 5
DocentIris Plukaard
Competitie

Volleybal

19:30 - 23:30

NiveauN.v.t.
LocatieSport - Hal 2
DocentN.v.t.
Competitie D.S.V.V. Punch
Besloten training

Schaatsen

20:00 - 21:45

NiveauN.v.t.
LocatieDe Uithof - Den Haag
DocentMicka,Knoester, Priem,Asser & de Vries
Besloten training

Schermen

20:30 - 22:00

NiveauN.v.t.
LocatieSport - Hal 4
DocentBoudewijn Wisse
Besloten training Delft Fencing Club (DFC)
Vrij spelen

Basketbal

23:00 - 00:00

NiveauAlle niveaus
LocatieSport - Hal 1
DocentN.v.t.